Biz Kimiz ?

Global havalandırma iklimlendirme makine ısıtma ve soğutma Sistemleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2015 yılında Gaziantep’te kurulmuş deneyimli ve yenilikçi bir mühendislik firmasıdır. Firmamız 1.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, 20 yıllık tecrübesi ile her türlü havalandırma sistemleri projelerini anahtar teslim olarak yapmaktadır.

Firmamız 2018 tarihinden bu yana çeşitli sektörlerdeki farklı ölçeklerde, +300 projenin anahtar teslimini gerçekleşmiştir. Isıtma, soğutma, havalandırma, hava ile ürün taşıma ( pnömatik transport ) sistemleri, akış boruları, evaporatif soğutma sistemleri, toz toplama sistemleri ve her türlü havalandırma alanında faaliyetlerimizi arttırarak sürdürmekteyiz.

Temel projelendirme ve uygulama sürecimiz: ücretsiz keşif, projenin sistemsel kapasitenin hesaplanması ve çizimlerin hazırlanması, proje teklifi ve mutabakatı, gereksinimlerin üretimi veya tedarik edilmesi, sahada montajların yapılması ve gerek şartların kontrolüyle çalışır olarak projeyi teslim etmektir. Temel projelendirme çalışmalarımıza ek olarak, teknik destek ve bakım hizmetlerimizle, sisteminizin çalışma sürecini en verimli ve uygun seviyede tutmanıza destek olmaktayız. İnsan’a önem verirken onu doğa ile bir bütün olarak değerlendirerek; değişime ve yeniliğe açık fikirlilikle; bütünsel verimliliğimizi arttıracak biçimde, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

HAVALANDIRMA SEKTÖRÜNDE

Otel, alışveriş mağazaları, tekstil fabrikaları ve ihtiyaç duyulabilecek tüm mekânlarda

SOĞUTMA SİSTEMLERİNDE

Tekstil fabrikası, depo, üretim alanları vb. ihtiyaç duyulan tüm mekânlarda.

ÜRÜN AKIŞ BORULAMA SİSTEMLERİNDE

Un, bulgur, çeltik (pirinç), makarna, mercimek, hububat vb. fabrikalarda.

TOZ TOPLAMA SİSTEMLERİNDE

Marangoz ve mobilya atölyeleri, un, bulgur, çeltik, makarna, mercimek, hububat vb. fabrikalarda.

TAŞIMA SİSTEMLERİNDE

Tüm hububat tesisleri, çimento tesisleri, geri dönüşüm tesisleri ve ürün taşımada ihtiyaç duyulabilecek tüm işletmelerde

PROJE SÜRECİ

1

Tanışma

2

Keşif

3

Teklif

4

Projelendirme

5

İmalat & Montaj

6

Proje Teslimat

Ürün Gruplarımız

Herhangi bir kapalı alandaki havanın başarılı bir biçimde tahliye edilmesi, havalandırma sistemleri tarafından sağlanmaktadır. Hem ortamın çalışmaya uygun olması hem de görev yapan personelin daha sağlıklı şekilde faaliyetlerini devam ettirebilmesi için gereklidir.

TÜM ÜRÜNLERİ İNCELE

BİZİ SOSYAL MEDYADAN
TAKİP EDİN !